Zabieg liftingujący sposobem na gładką skórę

 

Gabinety medycyny estetycznej oferują swoim klientkom sporo zabiegów, które różnią się między sobą ceną, rodzajem wykorzystywanego sprzętu, a także tym, jak długo utrzymują się efekty po ich zastosowaniu. Bardzo popularne są różnorodne zabiegi chirurgiczne, które przynoszą natychmiastowe efekty, jednak często wiążą się z ryzykiem oraz są bolesne. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej pań szuka nieinwazyjnych metod, których zadaniem jest zapewnienie im młodego wyglądu bez użycia skalpela.

Korzyści dzięki zabiegowi HIFU

zabieg hifu - lifting w warszawieNiezwykle skutecznym zabiegiem bez wątpienia jest zabieg HIFU – lifting w Warszawie to metoda, która posiada wiele zalet. Jest właściwie bezbolesna oraz nie wiąże się z żadnym ryzykiem powikłań. Skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu wymusza na naszej skórze regenerację oraz odbudowę. Zabieg HIFU wykonuje się na skórze twarzy oraz szyi. Dzięki niemu zwiększa się produkcja elastyny oraz włókien kolagenowych, co z pewnością pozytywnie wpływa na młody wygląd twarzy. Skóra jest bardziej wygładzona oraz zagęszczona, a także zdecydowanie poprawia się jej napięcie. Zabieg stosowany jest w celu redukcji zmarszczek, a także odmłodzenia skóry twarzy, zmniejszenia opadających policzków oraz blizn. Stan skóry twarzy wyraźnie się po nim poprawia, a pełna regeneracja skóry kończy się po upływie 90 dni, co sprawia, że dopiero wówczas możemy zauważyć ostateczne rezultaty. Mimo tego, że metoda ta jest wykonywana głównie na skórze twarzy oraz szyi, to także można wykonać ją na brzuchu, talii, pośladkach, piersiach, kolanach oraz udach. W tych miejscach zadaniem zabiegu HIFU jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie sylwetki, a także likwidacja rozstępów i blizn. Zabieg ten jest często wykonywany przez młode mamy, by pozbyć się zwiotczałej skóry po porodzie. Mimo tego, że zabieg HIFU jest stosunkowo nową metodą stosowaną w medycynie estetycznej, to jego popularność z każdym dniem coraz bardziej rośnie. Klientki, które się na niego decydują często nie są zrażone wysoką ceną tego zabiegu, bowiem jego skuteczność jest duża, co jest jego niebywałą zaletą.

Metoda ta nie wiąże się z żadnym bólem oraz ryzykiem, jednak należy zdawać sobie sprawę z przeciwwskazań, jakie uniemożliwiają nam wykonywanie tego zabiegu. Musimy z niego zrezygnować w przypadku chorób nowotworowych, chorób serca, skóry, a także w przypadku padaczki, cukrzycy oraz przewlekłych chorób neurologicznych. Nie powinno się go wykonywać również w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Jeśli jednak żadne z powyższych przeciwwskazań nas nie dotyczy, warto skorzystać z tej metody i cieszyć się pozytywnych rezultatów, jakie dzięki niej uzyskamy. 

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl

Zabieg liftingujący sposobem na gładką skórę
Przewiń do góry