Tani ekran projekcyjny

Zajmuję się administracją biura dużej międzynarodowej firmy. Ze względu na szybki wzrost firmy musieliśmy ostatnio zmienić siedzibę na większą. Miałam z tym masę roboty, na szczęście przeprowadzka jest już za nami, muszę jeszcze tylko zadbać o wyposażenie biura, ponieważ w większości zaplanowaliśmy kupić nowe meble. Pracownicy oczywiście mają już przygotowane stanowiska pracy, jednak brakuje jeszcze wyposażenia przestrzeni wspólnej, sal konferencyjnych i tym podobnych. Złożyłam już zapytania ofertowe do kilku firm i teraz czekam na odpowiedź.

Zakup ekranu do projektora

ekran projekcyjnyMeble do przestrzeni wspólnych właściwie już wybrałam w porozumieniu z naszym dyrektorem zarządzającym, podobnie jest z meblami do sal konferencyjnych, jesteśmy już niemalże na sto procent zdecydowani na jedną z firm. Pozostaje jeszcze do kupienia wyposażenie sal konferencyjnych – do każdej sali potrzebny będzie ekran projekcyjny, projektor podwieszany pod sufitem, telefon z opcją wideokonferencji oraz telekonferencji i flipchart. Zarówno ja, jak i nasi pracownicy bardzo cieszymy się na nowe ekrany projekcyjne i projektory, stare były już dość mocno zużyte, lampy w projektorach kiepsko działały, dlatego jest to najwyższy już czas na zakup nowego sprzętu. Zarówno ekran do projektora, jak i projektor jest kluczowym sprzętem w każdej sali konferencyjnej. W naszej firmie odbywa się bardzo dużo spotkań projektowych, spotkań z klientami, szkoleń i innych tym podobnych wydarzeń i na każdym takim spotkaniu konieczny jest dobrze działający projektor. Łatwiej jest rozmawiać jednocześnie pokazując uczestnikom spotkania o czym mówimy. Dlatego musimy jak najszybciej zamówić odpowiedni sprzęt, już od kilku dni słyszę skargi, że brak projektora oraz ekranu jest bardzo dokuczliwy i utrudnia spotkania i uczestnicy muszą rozmawiać na dany temat wpatrując się w ekran monitora osoby prowadzącej spotkanie, co jest mocno niewygodne. Dlatego czekam tylko na otrzymanie ofert od różnych firm i wtedy podejmiemy decyzję odnośnie zakupu odpowiedniego sprzętu do każdej sali.

Projektor oraz ekran są obecnie jednym z najważniejszych sprzętów w biurze. bez nich nie może odbyć się niemal żadne spotkanie. Ułatwiają one przebieg spotkania i pomagają uzgodnić wspólne stanowisko. Warto jest kupić sprzęt jak najwyższej jakości, który na dłużej starczy. Ekran zazwyczaj zużywa się o wiele mniej od projektora, ale warto, żeby był dobrej jakości. Ponadto dobrze jest, żeby był automatycznie sterowany, jest to wygodne i funkcjonalne.

Tani ekran projekcyjny
Przewiń do góry