Produkcja mebli na wymiar

 

Wykończenie oraz wyposażenie kuchni, szczególnie jeśli pomieszczenie to nie jest zbyt wielkie, może powodować pewne komplikacje, podczas wyposażenia pomieszczenia kuchennego w meble, gdyż okazują się one zbyt duże do naszej kuchni. Niestety, nie mamy wpływu na wymiar mebli zakupionych w salonie, a wszelkiego rodzaju ich obróbki nie tylko mogą pogorszyć ich jakość, lecz także wiąże się to z dodatkowymi kosztami, prócz samego zakupu mebli.

Funkcjonalne meble na wymiar

meble na wymiar z bielskaDoskonałym rozwiązaniem tej kłopotliwej sytuacji, jest skorzystanie z oferty usług zakładu stolarskiego, wykonującego meble pod indywidualny wymiar każdego pomieszczenia. Zespół fachowców w bardzo krótkim czasie wykona dla nas konieczne obróbki płyt meblowych z drewna, które sami wybraliśmy. Wybór grubości płyt meblowych także pozostaje do naszej decyzji. Kolorystykę mebli możemy dobrać względem materiałów wykończeniowych zastosowanych w pomieszczeniu kuchennym na powierzchniach ściennych oraz podłogowych, jednak nie musimy sugerować się zawartą już w pomieszczeniu kolorystyką, dokonując wyboru koloru mebli w pełni uniwersalnego, oraz pasującego do każdej innej wersji kolorystycznej. Meble na wymiar z bielska to solidne oraz trwałe meble, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu kuchennym. Są one odpowiednio odporne na szereg czynników niesprzyjających, które negatywnie wpływają na jakość oraz wytrzymałość płyt meblowych. Płyty, które zostają wykorzystane w celu produkcji mebli do naszej kuchni, podlegają specjalnym zabiegom impregnacyjnym, które zapobiegną wsiąkaniu wilgoci, oraz niszczeniu płyt, oraz stabilności mebli. Dodatkowo, wszelkie szafki oraz szuflady wyposażone zostają w najlepszej jakości zawiasy oraz prowadnice, co pozwoli na perfekcyjne obsługiwanie mebli kuchennych, oraz podniesie poziom ich funkcjonalności. Projekt wykonywany przez zespół stolarzy opiera się na wcześniej dokonanych pomiarach, dlatego warto jest zachować staranność, dokonując pomiary naszego pomieszczenia kuchennego.

Produkcja mebli kuchennych pod specjalny wymiar, to świetny sposób na zachowanie pełnej estetyki w pomieszczeniu kuchennym, z zachowaniem funkcjonalności, oraz potrzebnej przestrzeni do swobodnego poruszania się po kuchni. Meble kuchenne wykonane na zamówienie posiadają odpowiednie ilości wymiarów, a umieszczony komplet mebli w pomieszczeniu zapewnia przestrzeń potrzebną do całkowitego dostępu do wszystkich szafek oraz szuflad w meblościance. Wyposażenie kuchni w meblościankę na wymiar to coraz częściej uznawane rozwiązanie.

 

Produkcja mebli na wymiar
Przewiń do góry