Praktyczna szafka wisząca w sklepie internetowym

 

Mam niewielką łazienkę i problem ze znalezieniem odpowiedniego lustra. W zasadzie, jeśli kupię lustro, to zabraknie miejsca na półkę,której bardzo potrzebuję. Nie mam gdzie schować swoich akcesoriów do makijażu, środków czystości i lekarstw. Weje zaraz na stronę sklepu internetowego z akcesoriami łazienkowymi, może uda mi się znaleźć praktyczne rozwiązanie. Znam bardzo dobry sklep, w którym już kilka razy robiłam zakupy i jestem  zadowolona z wysokiej jakości produktów. Otrzymałam też upominek w postaci pięknej, porcelanowej mydelniczki.

Bogata oferta stylowych łazienkowych szafek

funkcjonalna szafka wisząca do łazienki z lustremPrzeglądam właśnie aktualną ofertę sprzedażową w sklepie online i jestem zaskoczona niesłychanie szerokim wyborem różnych mebli łazienkowych. Szczególnie zainteresowała mnie jedna propozycja: to wisząca szafka z lustrem. Mebel ten jest praktyczny, bo spełnia kilka funkcji. Przede wszystkim ma lustro, które jest niezbędne do codziennej pielęgnacji ciała. Posiada też dużo miejsca na kosmetyki, środki czystości, ręczniki i lekarstwa. Podejrzewam, że zmieści się też prostownica do włosów oraz suszarka. Szafka prezentuje się elegancko i będzie doskonale współgrać w wnętrzem łazienki. Ta funkcjonalna szafka wisząca do łazienki z lustrem kosztuje dwieście dziesięć złotych, co jest miłym zaskoczeniem. Widziałam podobne szafki w jednym ze sklepów stacjonarnych i cena była dwukrotnie wyższa. Jako stała klienta posiadam rabat na każde zamówienie powyżej pięćdziesięciu złotych. Wynosi on piętnaście procent, które jest odliczane od końcowego rachunku. Dziwie się, że wcześniej nie wpadłam na świetny pomysł zakupu tego rodzaju szafki z lustrem. Taki mebel najlepiej się nadaje do niewielkich pomieszczeń, gdyż optycznie je poszerza. Wybrałam szafkę w szary odcieniu ze złotymi uchwytami. Kolejnym atutem tej szafki jest wbudowane oświetlenie typu LED, które wygląda bardzo efektownie. Nie będę się już dłużej zastanawiać, tylko od razu zamawiam wybraną szafkę.

Kupiłam szarą, wiszącą łazienkową szafkę z lustrem, z której jestem bardzo zadowolona. W mojej łazience nie zabraknie już miejsca na akcesoria do makijażu i produkty chemiczne. Myślałam, że będę musiała schować te przedmioty w kuchni, co nie byłoby zbyt komfortowym rozwiązaniem. Przesyłka jest gratis i ma do mnie dotrzeć w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Montaż szafki jest niezwykle prosty i sprzedawca zapewnia, że nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, bo w domu to ja składam wszystkie meble, bo mąż nie ma do tego zdolności.

 

Praktyczna szafka wisząca w sklepie internetowym
Przewiń do góry