Najlepsze bandamy dla psa – przegląd produktów

Coraz częściej właściciele decydują się na stylizację dla swoich psów czy kotów oraz ubieranie ich w specjalnie dedykowaną odzież dla zwierząt. Widok ubranego zwierzęcia nie wzbudza już w Polsce takiej sensacji, jak jeszcze kilka lat temu – obecnie na polskich ulicach można spotkać już całkiem sporo gustownie wystylizowanych piesków różnych ras. Warto oczywiście zaznaczyć, że odzież dla zwierząt powinna być dobrana do rasy, wielkości oraz potrzeb danego psa i nie powinna w żaden sposób ograniczać mu swobody oraz być przede wszystkim komfortowa!

Jak wybrać bandamę dla psów różnych ras?

bandana dla psa

Na rynku istnieje wiele różnego typu gadżetów dla psów różnych ras. Z pewnością nawet najbardziej wymagający właściciele czworonogów znajdą coś dla siebie! W ostatnim czasie bardzo popularna stała się bandana dla psa, która może stanowić uzupełnienie stylizacji zwierzęcia lub po prostu interesujący i przyciągają wzrok gadżet. Może ona przybierać postać wiązanej kwadratowej chusty (podobnej jak w przypadku tego elementu garderoby dla ludzi), jak również być już uszyta w klasycznym kształcie i posiadać zapięcie na szyi zwierzęcia na zatrzask czy guziki. Warto jest wybierać bandamy z regulacją, dzięki temu będzie można każdy produkt z powodzeniem dopasować do potrzeb i komfortu zwierzęcia. Dodatkowo na każdym produkcie powinien znajdować się opis dla jakich ras i wymiarów zwierzaka jest przeznaczona dana bandama – najczęściej podawanym rozmiarem jest oczywiście obwód karczku, który należy sprawdzić u swojego pupila i porównać z tabelą wymiarów określonego produktu. Warto pamiętać, że rozmiary pomiędzy modelami czy poszczególnymi markami mogą się nieco różnić pod względem wymiarów między sobą, co warto jest mieć na względzie w trakcie zakupów. Bandama z pewnością doda mnóstwo uroku zwierzakowi! Na rynku dostępnych jest mnóstwo ciekawych wzorów i fasonów tego typu chust – pojawiają się zarówno bandamy jednokolorowe utrzymane w klasycznych lub wręcz przeciwnie nawet neonowych barwach, jak również bandamy ozdobione różnego typu wzorami.

Bardzo ciekawym pomysłem dla zwierzaka są bandamy, które dodatkowo posiadają specjalny pasek lub elementy odblaskowe, które w prosty sposób zwiększają bezpieczeństwo czworonoga po zmroku oraz w trakcie spacerów. Do większości bandam bez większego problemu można zamontować dodatkowe elementy – chociażby brelok z informacjami dotyczącymi właściciela zwierzęcia (przydatne w sytuacji zgubienia się zwierzaka) oraz jest oczywiście możliwość przypięcia smyczy lub szelek.

Najlepsze bandamy dla psa – przegląd produktów
Przewiń do góry