Innowacyjna depilacja laserem Lightsheer

Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania niechcianego owłosienia. Wypiera metody mechaniczne ze względu na ich małą skuteczność i nietrwały efekt. Poza tym jest jedną z najbardziej bezpiecznych metod depilacji przynoszącą najtrwalsze efekty. Wiązka światła w laserze skutecznie eliminuje macierz włosa. Dzięki uszkodzeniu mieszka włosowego włosy nie odrastają już nigdy. Działanie lasera ogranicza się do tkanek skóry i nie przenika głębiej. Nie wywołuje poparzenia oraz innych skutków ubocznych.

Skuteczny laseroterapia Lightsheer

laser lightsheerLaser oddziałuje tylko i wyłącznie na barwnik znajdujący się we włosie, a odpowiednio skonfigurowany sprzęt idealnie dobiera emitowaną energię. Wiązka światła koncentruje swoje działanie na barwniku znajdującym się we włosie i doprowadza do jego uszkodzenia, jednocześnie nie mając wpływu na otaczające tkanki. Najlepszy na rynku jest laser Lightsheer, który posiada kilka głowic umożliwiających usuwanie owłosienia w trudno dostępnych miejscach. Depilację najlepiej wykonywać w renomowanym gabinecie kosmetycznym, gdzie wykwalifikowany personel odpowiednio dobierze parametry urządzenia. Występuje kilka modeli Lightsheer różniących się głowicami i oprogramowaniem. Urządzenie Lightsheer jest niezwykle bezpieczne i skuteczne. Jest liderem w swojej branży i umożliwia trwałe i skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia. W trakcie jednego zabiegu usuwanych jest do około 30% niechcianych włosów, a w kilku seriach istnieje możliwość usunięcia do 90% owłosienia. Działanie lasera jest powierzchowne i nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Można go używać przy każdym rodzaju cery, także przy ciemnej i opalonej skórze. Odpowiednio skonfigurowany sprzęt i dobrana długość wiązki światła umożliwia usunięcia nawet delikatnych, jasnych i praktycznie niedostrzegalnych włosów. Każdy z zabiegów poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, a czasem próbą laserową. Umożliwia to sprawdzenie reakcji organizmu na wiązkę światła. Czasami po zabiegu pojawia się delikatna opuchlizna i zaczerwienienie, jednak po kilku godzinach skóra wraca do normalnej formy.

Zabiegi laserowe przy użyciu Lightsheer należą do najbardziej skutecznych, jednocześnie bezbolesnych sposobów depilacji. Mogą być stosowane na każdej części ciała, bez względu na ilość oraz jakość owłosienia. Działanie ogranicza się tylko i wyłącznie do określonej strefy w skórze i niweluje wszelkie skutki uboczne stosowania laseroterapii. Ceny zabiegów uzależnione są od partii ciała i ilości serii. W wielu gabinetach kosmetycznych można skorzystać z atrakcyjnych promocji i pakietów usług.

Innowacyjna depilacja laserem Lightsheer
Przewiń do góry