Buty do pracy

Pracuję w jednej w większych firm budowlanych w Polsce. Realizujemy projekty budowy hal produkcyjnych, biurowców i innych budynków dla przedsiębiorstw w całym kraju. Mamy na celu tworzenie uczciwych i przejrzystych relacji z naszymi kontrahentami. Kierujemy się zasadą odpowiedzialnego biznesu. Chcemy zapewnić naszym klientom sprawną i uczciwą współpracę. To czego wymagamy od innych, wymagamy również od siebie. Głównym filarem naszej firmy jest przede wszystkim dbanie o naszych pracowników.

Funkcjonalne obuwie do pracy

praktyczne buty roboczeZasoby ludzkie są najważniejszą częścią biznesu. Warto zapewniać pracownikom godne warunki do wykonywania swoich obowiązków. W końcu to oni bezpośrednio przekładają założenia i misje firmy na rzeczywistość. My zaczynamy już od najprostszych rzeczy. Nasi pracownicy to głównie osoby pracujące fizycznie. Praca w terenie pełna jest zagrożeń. Jako odpowiedzialny pracodawca staramy się minimalizować ryzyko wystąpienia urazów podczas pracy. Niezbędne jest odpowiednie wyposażenie pracownika chroniące ciało przed kontuzjami, skaleczeniami i poważniejszymi wypadkami. Cała odzież wydawana przed rozpoczęciem zadań jest wysokiej jakości. Pracownik ma zapewnione praktyczne buty robocze. Muszą być wykonane z solidnego materiału. Podeszwa butów jest zabezpieczona przed przebiciem ostrym przedmiotem poprzez wzmocnioną podeszwę. Jest w niej sztywna blaszka lub twardy plastik, która dobrze chroni stopę. Tak samo jest z palcami. Buty mają wzmocniony nosek blachą, aby spadający na nie przedmiot nie zmiażdżył palców. Analizując wypadkowość podczas pracy na budowie i w terenie, można zauważyć, że dochodzi do wielkiej ilości urazów kończyn dolnych. Dlatego tak ważne są dobrej jakości, funkcjonalne buty robocze. Dodatkowo nie można zapomnieć o kwestiach higienicznych. Najlepiej, żeby buty zapewniały minimum oddychania skórze. Są tez dostępne w hurtowniach wkładki absorbujące wilgoć. Pracownik spędza w terenie całą zmianę roboczą, więc szczególnie doceni takie rozwiązania związane z obuwiem.

Gdy pracownik ma do dyspozycji wytrzymałą i praktyczną odzież już od początku postrzega firmę jako rzetelną i odpowiedzialną. Odzież musi być sprawnie także wymieniana w przypadku zniszczenia i zużycia. Nie zapominajmy, że to pracownicy w dużej mierze wystawiają opinię firmie. Jeśli poświęcimy więcej uwagi na zapewnienie godnych warunków do pracy, to przełoży się to na duże zadowolenie. Taki pracownik poleci również formę innym poszukującym pracy. A my będziemy mogli zatrudnić ludzi naprawdę znających się na swoim fachu.

Buty do pracy
Przewiń do góry